Etkinlikler

Düzenlenecek etkinliklerle ilgili duyurularımızı bu sayfadan takip edebilir, katılım durumunuzu bizlere iletebilirsiniz.

2016 Yılında Düzenlenen Etkinlikler

 • Tek Kişilik Oyun Sokak Felsefesi 16 Kasım Çarşamba günü Attendo Vino'da...

  Şarap burada bazen özel bir müzikle, bazen hoş sohbetle bazen de dostların özel günleriyle buluştu ve bizler de bu buluşmalara şahit olmanın mutluluğunu yaşadık hep… Şimdi şarapla sanatın buluşma vaktidir dostlar. 16 Kasım’ da kapımız bu buluşmaya eşlik etmek isteyen tüm dostlarımıza açık.
 • Vinkara bağlarına yolculuk 24 Şubat Çarşamba günü Attendo Vino'da...

  Vinkara üzüm bağlarında çıkacağımız bu yolculuğumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Bu yolculuğumuzda içimizi ısıtacak sohbetlere hep birlikte katkıda bulunmak için tüm Vinkara severleri bekliyoruz.
 • Chateau Nuzun sahibi Sn. Nejdet Uzun 16-17 Şubat tarihlerinde Attendo Vino'da...

  Son yılların en ilginç üreticilerinden Chateau Nuzun sıra dışı ürünlere imza atıyor. Kendine özgü bir kişilikte üzüm bağlarından yeni tatlar üreten Sn. Nejdet Uzun ile yapacağımız söyleşimize tüm Chateau Nuzun severleri bekliyoruz.

 • Tiyatro ve sinema oyuncusu Sn. Cezmi Baskın 10 Şubat Çarşamba Attendo Vino'da...

  Kalabalıktan uzak, sakin ve özel ortam olarak değerlendirdiği Bozcaada’da evi olan Cezmi Baskın oyunculuktan arda kalan zamanlarda İstanbul’dan kaçıp, özenle uğraştığı üzüm bağlarıyla ilgilenmektedir. Sn. Cezmi Baskın ile yapacağımız söyleşimize tüm sanatseverleri bekliyoruz.
 • Pamukkale Bağları'ndan Sn. Selda Tokat 2-3 Şubat tarihlerinde Attendo Vino'da...

  Pamukkale bağlarında hep birlikte güzel bir yolculuğa çıkıp aynı sevdaya gönül vermiş dostlarımızla tanışmak için tüm Pamukkale severleri bekliyoruz.
 • Süryani Günü 26 Ocak Salı günü Attendo Vino'da...

  Türkiye’nin en asil üzümleri sayılan, Elazığ, Diyarbakır ve Mardin çevresinde yetişen öküzgözü ve bağazkere üzümlerini misafir edeceğimiz bu güzel buluşmada sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tüm Süryani severleri bekliyoruz.
 • Likya Bağları'ndan Sn. Doruk Özkan 19-20 Ocak tarihlerinde Attendo Vino'da...

  Likya bağlarında birlikte güzel bir yolculuğa çıkıp aynı sevdaya gönül vermiş dostlarımızla tanışmak için tüm Likya severleri bekliyoruz.
 • Prof. Dr. Sabit Agaoglu ile Tomurcuk Bağları'na yolculuk 14 Ocak'ta Attendo Vino'da...

  Kalecik Karası üzümlerini  tanımak ve Tomurcuk Bağları’na güzel bir yolculuğa çıkıp aynı sevdaya gönül vermiş dostlarımızla tanışmak için tüm Tomurcukbağ severleri bekliyoruz.
 • Doluca Günü 6 Ocak Çarşamba günü Attendo Vino'da...

2015 Yılında Düzenlenen Etkinlikler

 • Ressam Sn. Neşe Topsakal'ın resim sergisi 4 Nisan Cumartesi günü Attendo Vino'da...

  nt-davetiye

  Resimlerinde ışık ve gölgenin adeta bir tutku olduğu, izlenimci tarzı benimseyen ressam Sn. Neşe Topsakal’ın eserleri Attendo Vino’da sergilenmektedir. Tüm sanatseverleri bekliyoruz. Sanatçı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.
 • 14 Şubat Sevgililer Günü - Aşkla, Attendo Vino'da...
  attendo-vino-sevgililer-gunu

  Rezervasyon yaptırmak için rezervasyon formunu kullanabilir ya da bize 0 312 235 WINE numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 • Ünlü Ressam Sn. Cevdet Kocaman'ın eserleri Attendo Vino'da sergilenmeye başladı...
  attendo-vino-cevdet-kocaman-resim-sergisi
  Resimlerinde dingin ve hareket etkisi yoğun olan bir ifade biçimi kullanan ressam Sn. Cevdet Kocaman’ın eserleri Attendo Vino’da sergilenmektedir. Tüm sanatseverleri bekliyoruz. Sanatçı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.